ស.ស.យ.ក. នឹងរៀបចំកម្មវិធី «សមាធិរលឹកដួងព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ» ព្រះបរមរតនកោដ្ឋនៅថ្ងៃទី១៥ ខែតុលា ខាងមុខ
ភ្នំពេញ៖ សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា (ស.ស.យ.ក.) នឹងរៀបចំកម្មវិធី «សមាធិរលឹកដួងព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ» នៅថ្ងៃទី១៥ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២២ នៅសួនច្បារខាងមុខព្រះបរមរាជវាំង។
កម្មវិធីនេះចាប់ផ្ដើមពីម៉ោង៥ រសៀលថ្ងៃទី១៥ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២២ នៅសួនច្បារខាងមុខព្រះបរមរាជវាំង ដោយមានអ្នកចូលរួមជា ព្រះសង្ឃ និងពុទ្ធបរិស័ទ សមាជិក សមាជិកា ស.ស.យ.ក. សាធារណជន យុវជន យុវនារី សិស្សានុសិស្ស និស្សិត និងអ្នកសារព័ត៌មានជាតិ និងអន្តរជាតិ (ដោយមានការចុះឈ្មោះដើម្បីចូលរួមទុកជាមុន)។
អ្នកដែលចង់ចូលរួមសូមអញ្ជើញចុះឈ្មោះចូលរួមកម្មវិធី «សមាធិរលឹកដួងព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ» ដោយឥតគិតថ្លៃ តាមរយៈការចុះឈ្មោះតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ តាមរយៈគេហទំព័រ www.uyfcsamati.com ឬចុះឈ្មោះដោយផ្ទាល់នៅទីតាំងក្នុងអគារ The KAMPUS ជាន់ផ្ទាល់ដី (ជាន់G) រៀងរាល់ម៉ោងធ្វើការ ដែលមានអាសយដ្ឋានលើផ្លូវព្រះមុនីវង្ស រាជធានីភ្នំពេញ (ត្រង់ផ្លូវបំបែកក្បាលថ្នល់) និងចុះឈ្មោះ ឬស្វែងរកព័ត៌មានបន្ថែមដោយទាក់ទងទៅកាន់ទូរសព្ទលេខ ០៦១ ៥១៤ ៤៤៤ ឬ ០៩២ ១០៥ ៤៥២៕